O nás

Jsme tu pro vás!

Vítejte na podpůrných stránkách společnosti NISA AIR, s.r.o., kde bychom vám, našim klientům, rádi představili možnost létání s našimi vrtulníky i letadly pro vaše pracovní i soukromé účely.


Společnost NISA AIR s.r.o. byla založena v roce 1996, jako dceřiná společnost dealera vrtulníků ROBINSON pro ČR, která na našem trhu působila již od roku 1992. Jedná se tak o nejdéle působící společnost na českém trhu v oboru lehkých pístových vrtulníků. Stále jsme jediným autorizovaným dealerem výrobce Robinson Helicopter Company z Torrance v Kalifornii.


Od října 2015 se naše společnost přestěhovala do zcela nových moderních prostor, kde se se svým vybavením a kvalitním zázemím zařadila na nejvyšší příčku kvality v daném oboru. Specializujeme se na prodej vrtulníků Robinson, jejich profesionální servis (záruční i pozáruční) dle požadavků Part 145 a letový provoz včetně letecké školy. Součástí našeho areálu je i top restaurace s nabídkou nadstandardního ubytování v prostorných apartmánech.


O nás
Bubbles
Odběr newsletteru
Chcete od nás pravidelně dostávat důležité informace a novinky? Přihlašte se k odběru novinek a nic vám neunikne!


Chci se odhlásit
Pronájem vrtulníků

Česká republika má oproti ostatním zemím Evropské unie významnou přednost, místní legislativa umožňuje přistání vrtulníku ve volném prostoru...

Vrtulníková škola

V naší škole si velice vážíme každého zájemce o létání. Všichni členové týmu jsme opravdoví nadšenci do vrtulníků a vrtulníkového létání a proto...

Letecké snímkování

Naše společnosti zajišťuje na území ČR a EU profesionální služby leteckého snímkování a HD videa pro klienty z řad tuzemských i mezinárodních...

Golf
HeliTaxi

Nezáleží zda jen chcete udělat dojem na své obchodní partnery nebo prostě ušetřit čas na cestě za golfem ze sídla vaší společnosti. Jsme schopni...

Jsme kdykoli připraveni okamžitě reagovat na vaši poptávku. Sdělte nám podrobně scénář vaší plánované letové akce (počty osob, destinace, časy) a my s ochotou zajistíme vše potřebné tak, aby vaše cesta nebo zážitek proběhly zcela dle vašeho harmonogramu i finančních možností.
+420 602 214 719
Nisa Air spol. s r.o.
Bezděčín 136
Mladá Boleslav 293 01
phone+420 602 214 719
emailinfo@aerotaxi-praha.cz
Pronájem vrtulníků
img1
Darujte let nebo školu
Dozvědět se více

Připravte příjemné překvapení svým blízkým, kamarádům nebo kolegům, na které nikdy nezapomenou. Objednejte pro ně dárkový poukaz naší společnosti na některý z našich nabízených letů nebo výcvikových kurzů. Dárkový poukaz má neomezeně dlouhou platnost a my Vám ho dodáme v dárkovém balení.

img2
Vydělávejte s námi
Dozvědět se více

Zajímáte se o létání či třeba cestování? Chcete, aby Vaše práce byla i Vašim koníčkem? Vydělávejte s námi. Vydělávejte s pronajem-vrtulniku.cz přes provizní systém. Připravili jsme pro vás provizní systém, tzv. affiliate program.

img3
Bezpečnost na prvním místě
Dozvědět se více

Bezpečnost není pro nás jen pouhé cliché, ale je to faktor, který je u nás na prvním místě. Letáme jen tehdy, je-li počasí pro let bezpečné. S námi se bát nemusíte.