Vrtulníková škola

Získejte novou dimenzi ve vašem životě!

V naší škole si velice vážíme každého zájemce o létání. Všichni členové týmu jsou opravdoví nadšenci do vrtulníků a vrtulníkového létání a proto nás těší, když můžeme pomoci novému pilotovi otevřít dveře do tohoto úžasného světa strojů s rotujícími křídly.


Uvědomujeme si, že výcvik na vrtulníku je nejen poměrně nákladný, ale zpočátku i náročný. Individuální přístup ke každému žákovi je pro nás samozřejmostí. Instruktoři se vždy snaží přizpůsobit výcvik tak, aby byl pro žáka nejefektivnější.


Naši instruktoři se snaží od samého počátku výcviku vést žáky k profesionálnímu přístupu k létání a postupně v nich budovat zdravou sebedůvěru v jejich schopnosti ovšem s neustálým vyhodnocováním a uvědomováním si možných rizik při letu.


Pro náročného klienta jsme schopni přistavit vrtulník do jím určeného místa před každou výcvikovou lekcí. Tím mu ušetříme cenný čas. Pozemní přípravy a výuka může rovněž probíhat v zasedací místnosti vaší společnosti.


Kontaktujte nás pro více informací o možnostech pilotního výcviku na vrtulníky.


Vrtulníková škola
O nás

Jsme přední poskytovatel soukromých letů s vrtulníky a dalších vrtulníkových aktivit jako jsou firemní akce, zážitkové lety, ale i prodej, servis a výuka v letecké škole.
Zakládáme si na spolehlivých, rychlých a profesionálních službách. Jsme kdykoli připraveni ochotně a pružně reagovat na Vaše specifické požadavky. Klademe velký důraz na vaši bezpečnost, flexibilitu, pohodlí a soukromí.

Bubbles
Odběr newsletteru
Chcete od nás pravidelně dostávat důležité informace a novinky? Přihlašte se k odběru novinek a nic vám neunikne!


Chci se odhlásit
Pronájem vrtulníků

Česká republika má oproti ostatním zemím Evropské unie významnou přednost, místní legislativa umožňuje přistání vrtulníku ve volném prostoru...

Vrtulníková škola

V naší škole si velice vážíme každého zájemce o létání. Všichni členové týmu jsme opravdoví nadšenci do vrtulníků a vrtulníkového létání a proto...

Letecké snímkování

Naše společnosti zajišťuje na území ČR a EU profesionální služby leteckého snímkování a HD videa pro klienty z řad tuzemských i mezinárodních...

Golf
HeliTaxi

Nezáleží zda jen chcete udělat dojem na své obchodní partnery nebo prostě ušetřit čas na cestě za golfem ze sídla vaší společnosti. Jsme schopni...

Jsme kdykoli připraveni okamžitě reagovat na vaši poptávku. Sdělte nám podrobně scénář vaší plánované letové akce (počty osob, destinace, časy) a my s ochotou zajistíme vše potřebné tak, aby vaše cesta nebo zážitek proběhly zcela dle vašeho harmonogramu i finančních možností.
+420 602 214 719
Nisa Air spol. s r.o.
Bezděčín 136
Mladá Boleslav 293 01
phone+420 602 214 719
emailinfo@aerotaxi-praha.cz
Pronájem vrtulníků
img1
Darujte let nebo školu
Dozvědět se více

Připravte příjemné překvapení svým blízkým, kamarádům nebo kolegům, na které nikdy nezapomenou. Objednejte pro ně dárkový poukaz naší společnosti na některý z našich nabízených letů nebo výcvikových kurzů. Dárkový poukaz má neomezeně dlouhou platnost a my Vám ho dodáme v dárkovém balení.

img2
Vydělávejte s námi
Dozvědět se více

Zajímáte se o létání či třeba cestování? Chcete, aby Vaše práce byla i Vašim koníčkem? Vydělávejte s námi. Vydělávejte s pronajem-vrtulniku.cz přes provizní systém. Připravili jsme pro vás provizní systém, tzv. affiliate program.

img3
Bezpečnost na prvním místě
Dozvědět se více

Bezpečnost není pro nás jen pouhé cliché, ale je to faktor, který je u nás na prvním místě. Letáme jen tehdy, je-li počasí pro let bezpečné. S námi se bát nemusíte.